טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

שלום לכל הנשים ולכל הגברים,

מה שלומכם עכשיו? כולי תקווה שאתם אחלה. שמי רונית, ואני בת שלושים וחמש. זה מכבר שלוש עשרה שנים שאני מכהנת בקהילת נערות ליווי. אני חברה בסוכנות של נערות ליווי בעיר הולדתי. למרות שאני גרה פה כל חיי, לא הכרתי את אותה הסוכנות של נערות ליווי, עד ליום שעניתי להודעה שלה, והתקבלתי לעבודה. כדאי שתדעו שאני מהממת. נראית ממש כמו ידוענית צמרת. אני מטר שישים וחמישה סנטימטרים, שוקלת ארבעים ושניים קילו בלבד. העיניים שלי ירוקות ומחשמלות, והפנים שלי ממש סבבה, סימטריות לאללה. התחלתי ללמוד במכללה בגיל עשרים ואחת, והחיים שלי בתקופה זאת היו הכול מלבד טיפוסיים. בשנה השלישית של הלימודים עברתי לחדר עם ארבע בחורות נוספות. שלוש מהן היו נערות ליווי. האחרונה הייתה מספיק עשירה כדי שלא לעבוד. הן הזמינו אותי לחלק מהמסיבות, אך נאלצתי לסרב להצעתן, מכיוון שזה התנגש עם לוח הזמנים של העבודה שלי. אמרתי להן שאני מתכנתת מחשבים עבור חברה גדולה.

לעתים קרובות, במהלך השבוע הייתי חוזרת הביתה והחבר'ה היו מבקרים גברים. לרוב הייתי אומרת רק שלום והולכת הישר לחדר שלי. לעתים הייתי מדברת עם כולם. אני חייבת להגיד שהתגעגעתי לחלק הזה בחיי המכללה. זה היה או סקס חופשי עם המסיבות הנועזות או להרוויח המון כסף בכל סוף שבוע. בלתי אפשרי לעשות את שניהם. היו לי חברים בשיעורים שלי. הבעיה היא שלא הצלחתי להתקרב אליהם. החיים שלי פשוט לא אפשרו את זה. פשוט הרגשתי שאני לא יכולה לקחת את הסיכון ואני בטוח שלא צריכה כרגע שום מערכת יחסים מסובכת. לעתים אכלתי ארוחת צהריים עם חברותיי. הבעיה הייתה שפשוט לא יכולתי לשים את עצמי בחוץ ולהודיע ​​לכולם מה אני עושה, שאני בעצם אחת מאותן נערות ליווי.

כשכמה גברים רצו לצאת אתי או לנהל עמי מערכת יחסים, הייתי אומרת להם שאני מאורסת ולא מתכוונת לבגוד בארוס שלי. פשוט לא יכולתי להיכנס למערכת יחסים. לא הייתה לי בעיה להיתקל ברוב הצעירים מהמכללה שהכירו אותי. הגברים הבוגרים שליוויתי הלכו למסעדות המפוארות, להצגות, לאופרות ולמקומות אחרים די יקרים. זה היה קל מספיק להסביר אם מישהו ראה אותי עם לקוח עסקי. רק אמרתי שהם חברים או קרובי משפחה שמבקרים מחוץ לעיר. הכרתי כמה גברים בבית שלנו. בסופו של דבר, חלק מהם ידעו מה אני עושה, אבל אף אחד לא ממש דיבר על זה. אמרתי להם שזה משהו שאני לא רוצה להפיץ, מקווה שהם לא יספרו לאף אחד. וככה אני חיה חיים כפולים מאז ועד היום. כולם מאמינים שאני מומחית למחשבים, בעוד שבתכלס אני מומחית לסקס…

מאמרים מומלצים