טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

צהריים טובים,

קוראים לי הודיה. אני בת עשרים ותשע, ונמנית על אותן נערות ליווי במרכז. האמת שפעם הייתה בחורה מבית חרדי אדוק, אבל הרבה מים עברו מאז בירדן. הגעתי למרכז מהצפון לפני כתשע שנים, כדי לכבוש את העיר הגדולה. בתום חיפושים ארוכים ונואשים אחרי עבודה, החלטתי ללכת לראיון עבודה אצל סוכנות נערות ליווי במרכז. זה לא היה פשוט בכלל. נראיתי צעירה ומפוחדת מדי. בעל סוכנות נערות ליווי במרכז, שקראו לו חזי, רצה להבין עד כמה אני חזק בעניינים של נערות ליווי במרכז. ראיון העבודה אצלו היה חושפני למדי, והוא דרש לראות את הפתיחות המינית שלי, מתוך האמונה שבחורה חרדית תהיה ביישנית וסגורה מינית. אבל אני כבר מזמן לא תמימה, ועשיתי סקס עם עשרות גברים לפני זה. ראיון העבודה התחיל למעשה ככה –

התחלתי בכך שהושטתי יד ותפסתי את בסיס איבר המין השחור הנימול והקשה של חזי, בעוד שאחת מאותן נערות ליווי במרכז אמרה לי בלחש – "למדתי הרבה על סקס מאז שהפכתי לנערת ליווי במרכז. כעת אני מאוד נהנית לתת ולקבל הנאה. גם את תעשי זאת". ידי הזעירה בקושי הקיפה את גבריותו של חזי. נערת הליווי הוסיפה – "גברים אוהבים את זה כשאנחנו מלטפים את העור הרגיש למעלה ולמטה, בדיוק ככה". "תראי איך נוזל לו החוצה כשהגבר מתרגש. גברים אוהבים את זה כשאנחנו מערבלות את הנוזל החלקלק מעל ראש הפין שלהם. קדימה הודיה, תגעי בו ותפזרי אותו כמו שאמרתי לך".

הושטתי יד מעל אצבע מורה קטנטנה מטופחת ונגעתי בנוזל החם וסחררתי אותו באיטיות סביב ראש הזין של חזי וגרמתי לו לנצנץ, בדיוק כמו יהלום שחור גדול. חזי עצם את עיניו וגנח אנקת חיה נמוכה של עונג. "תראי, שמעת את זה. בדיוק כמו שאמרתי לך, גברים מאוד אוהבים את זה. כעת, למה שלא תלטפי את עור הפין שלו כמו שהראיתי לך?" היא אמרה – "תראי כמה רך זה מרגיש. למה שלא תמשיכי לעשות את זה בזמן שאני מרגישה את השק שלו כאן למטה?" עם זה, היא החליקה את ידה מתחת לשק הביצים הכבד של בן המזל וגלגלה בעדינות את שני החפצים דמויי הביצה שבתוכו. הבוס שלי לעתיד, נאנק שוב בהנאה. "תראי, תראי, הביצים של גבר מאוד רגישות. הם מאוד אוהבים את זה אבל צריך לגלגל אותם בעדינות רבה".

חזי נעשה חרמן להפליא. הוא הניח יד על הירך של כל אחת משתיהן. פשטתי את רגליי לרווחה בציפייה שילטפו את הכוס הפועם שלי בעוד שחזי כיווץ את ברכיי בעצבנות. זה לא הפריע לו, מכיוון שהוא ידע שהקרח יימס בקרוב. הוא החליט להראות למתחילים מהו עונג מיני והוא העביר את ידו הימנית לנשיות שלי. פרשתי את רגליי לרווחה מבלי להאיץ לתת גישה מלאה ועצמה את עיניה ואנקה בהנאה למגע המומחה שלו. ריח מיצי האהבה שלי הגביר את הדחפים הראשוניים של כולם.

היה זה בהחלט ראיון העבודה הכי הזוי שעברתי אי פעם במשך החיים שלי. ומה אתם יודעים? כמובן שהתקבלתי לעבודה מיד. ומאז אני מככבת בתור אחת מאותן נערות ליווי במרכז

מאמרים מומלצים