טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

שלום לכל הנוכחות ולכל הנוכחים,

לפני שבע שנים עברתי תקופה נורא קשה. נרשמתי ללימודי מקרא באוניברסיטה במרכז הארץ, ומאוד מהר הבנתי שאני מבזבזת את הזמן שלי, מכיוון שאני תפרנית ואין לי שקל על התחת. לא הצלחתי לעמוד בשכר הלימוד הגבוה, ולמרות שההורים שלי הציעו לי עזרה, סירבתי בנימוס, כיוון שאני יודעת שמצבם הכלכלי בכי רע, ככלות הכול גדלתי בבית הזה, ואני יודעת בדיוק שכסף זה הדבר האחרון שיש להם. אבל אהבה לתת יש להם בשפע, ועל כך אני מודה להם מקרב לבי.

אבל מי אני בכלל? ובכן, קוראים לי אלה. ואני כבר שש שנים שייכת לקהילה של נערות ליווי במרכז. לא כל נערות ליווי במרכז שוות, יש כאלו נחמדות, יש כאלו רשעיות, יש נערות ליווי במרכז צעירות, ויש נערות ליווי במרכז ממש מבוגרות. מי אמר שהעולם שייך רק לצעירים? הכרתי המון נערות ליווי במרכז מאוד מצליחות, עם קאדר מרשים של לקוחות מרוצים. אם הייתם שואלים אותי לפני שש שנים מה אהיה בעתיד, הדבר האחרון שהייתי חושבת אליו זה להיות נערת ליווי במרכז. מטבעי אני בחורה מופנמת. מקודם לא היה לי בכלל ניסיון בקיום יחסי מין, ואם כבר נפתחנו, הפעם הראשונה שלי בסקס הייתה עם הלקוח שלי אדוויל. הוא היה כפול שלוש מהגיל שלי. חששתי מאוד מהמפגש אתו, וכבר בטלפון התוודיתי בפניו שזאת הפעם הראשונה שלי בשירותי ליווי, ואני מלאה בחששות. אדוויל הרגיע אותי והבטיח להיות מתחשב, וכך גם היה.

נפגשנו בסוף השבוע, בצהרי יום שישי, באחת מאותן דירות דיסקרטיות ששכרתי במרכז מבעוד מועד.

הגיע לפגישה גבר סרקסטי, מאוד מטופח. הוא לבש טוקסידו עם עניבה מרשימה. הוא הריח נהדר, היה מגולח ונקי. וזה ממש שיחק לטובתו. חששתי שאגעל ממי שייפגש אתי לראשונה. פחדתי שהוא יגלה שאני בתולה, אבל בכל זאת החלטתי לשטוח בפניו את האמת, שיעשה את ההחלטות שלו. סיפרתי לו. הוא שאל בעדינות – "את בטוחה שאת רוצה שהפעם הראשונה שלך תהיה עם זר גמור?", הנהנתי בראשי לחיוב, קצת מהוססת. מה אני באמת יודעת על זה?

ייאמר לזכותו של אדוויל שהוא היה סופר עדין. הוא טיפל בי בכפפות של משי, והחליף את הסדין במהרה לאחר שהוא התמלא בדם, כתוצאה מביתור של קרום הבתולים שלי. כמובן שלא ממש נהניתי, ככלות הכול מי באמת נהנית בפעם הראשונה? זה יותר מדי כואב. הוא ביקש שניפגש שוב. המשכנו להיפגש והוא הודה שהוא רואה בי את פרויקט החיים שלי ומעולם הוא לא יעזוב אותי. כך שהלקוח הראשון שלי הפך להיות קבוע והמועדף עליי מכולם, עד היום…

מאמרים מומלצים